+905061105428

HAKKIMIZDA

Kurumsal

Şirket Profilimiz

Fekafloor, günümüzün modern yapılarının vazgeçilmez donanımları arasında yer alan Mimari Yapı Malzemeleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Fekafloor’un ana faaliyetleri arasında olan Yükseltilmiş Döşeme ve Metal Asma Tavan Sistemleri, uygulamacılara çok geniş tasarım alternatifleri sunmaktadır. Tüm sistemlerde tavan arasına kolay ulaşım, montaj kolaylığı ve servis entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Telekomünikasyon salonları, bilgi işlem merkezleri sistem odaları, merkezi otomasyon sistemleri kontrol odaları ve laboratuarlar gibi mahallerin yangından korunması için gerekli yangın algılama ve gazlı söndürme sistemlerinin kurulumu da Fekafloor’un önemli çalışma konularından birisidir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu bu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir. Fekafloor ülkemizde yüzbinlerce metrekare ile ifade edilen ölçülerde uygulaması ile Yükseltilmiş Döşeme alanında lider durumdadır.