+905061105428

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME DETAYI

Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemi teknolojinin bol kullanıldığı her alanda ihtiyaç duyulur. Kabloların yoğun ve karışık olarak kullananlar herhangi bir ihtiyaç hâlinde bunlara kolay ulaşmayı sağlamak için Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemlerini yaptırmaktadır.

MONTAJ AŞAMASINDA KENDİ İŞİMİZ AKSAR MI?

Mevcut yere ikinci bir döşeme yapılarak iki zemin arasında kalan boşluğa elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kabloları yerleştirir. Bu sayede hızlı ve etkin enerji iletimi, güvenlikli yapısı ile yaygın olarak kullanılmaktadır. Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemi maksimum 2 günde kurulur ve sonrasında hiçbir inşaat atığı ortaya çıkarmaz. Bu avantajlarından dolayı Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemleri kurulurken hiçbir işiniz aksamaz aksine sonrasındaki işleriniz kolaylaşır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİNİN FİYATI NE KADAR?

Fekafloor’un montaj ekibi yükseltilmiş döşeme sisteminin montajında, tecrübeli, uzman ve birinci sınıf işçilikle tekniğine uygun yapar. Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemlerinin çeşitliliği ve altyapı sistemlerinin kalitesi sürekli kontrol edilmektedir. Yükseltilmiş döşeme yapılacak alanın metrekaresine göre fiyatlar değişiklik gösterirken ekstra kullanılacak halı kaplama, aksesuar gibi ürünlerle fiyat artış gösterebilir.

RELATED POSTS