+905061105428

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ TASARRUFUNUZU DÜŞÜNÜR

Fekaflloor’un yükseltilmiş döşeme sistemleri modern iş hayatına büyük esneklik ve kolaylık sağlar. Kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma gibi gerekli olan hacmi, zeminde oluşturabilme amacıyla geliştirilmiş Fekaflloor’un yükseltilmiş döşeme sistemleri, herhangi bir problem anında müdahaleyi kolaylaştırarak işlevselliği artırır.

NASIL TASARRUF SAĞLANIR?

Fekaflloor’un yükseltilmiş döşeme sistemlerinin teknolojinin yaygınlaşmasıyla geniş kullanım alanlarına sahip oldu. Her yapıdaki binalara kolaylıkla uygulanan Fekaflloor’un yükseltilmiş döşeme sistemleri; ofisler, banka şubeleri, elektrik ve telefon santralleri, kontrol istasyonları, TV stüdyoları, tıp merkezleri, laboratuvarlar gibi alanlarda kolay montaj, hızlı ve etkin enerji iletimi, güvenlikli yapısı ile son dönemlerde yaygın olarak kullanılır.

Fekaflloor yükseltilmiş döşeme sistemi yaparken mevcut zeminin üstüne ikinci bir zemin oluşturur. Daha sonra elektrik, data ve altyapı ile ilgili tüm teçhizatlar oluşturulan ikinci zeminin altına yerleştirir. Klima ve iklimlendirme sistemleri için önemli olan hava izolasyonunu sağlar ve enerji tüketimlerinde %38’e kadar önemli tasarruf sağlar. Kış aylarında ısıtma için harcanan enerji %35 ve yaz aylarında soğutma için harcanan enerji %63 daha az olur. Ayriyeten güç, ses ve data kablolama giderleri azalırken yer tasarrufu yaparak geniş ve ferah alanlar yaratır.

Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemlerinin çeşitliliği ve altyapı sistemlerinin kalitesi sürekli kontrol edilmektedir.
Fekafloor’un yükseltilmiş döşeme sistemleri ofislerin profesyonel ve temiz bir görüntüye ulaşmasına imkân verir.